KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15934038
nr 1593 4038
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, blandteknik, 56x33 cm, yttermått inklusive ram: 69x45 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:23:34
24/1 17:16:55
100 kr
29/1 19:18:34